Kanada’nın En Seçkin Okullarının Katılımıyla Canada Edu Days Başlıyor! Kanada’nın En Seçkin Okullarının Katılımıyla Canada Edu Days Başlıyor!
  Kanadalı Okulların Katılımıyla Canada Edu Days,  16-17 Mart Tarihlerinde Harbiye Hilton Otel’de Düzenleniyor! Eğitim süresince sunduğu avantajlar ve ekonomik eğitim fırsatları ile  Kanada, en... Kanada’nın En Seçkin Okullarının Katılımıyla Canada Edu Days Başlıyor!

 

Kanadalı Okulların Katılımıyla Canada Edu Days,  16-17 Mart Tarihlerinde Harbiye Hilton Otel’de Düzenleniyor!

Eğitim süresince sunduğu avantajlar ve ekonomik eğitim fırsatları ile  Kanada, en sık tercih edilen ülkelerden birisi haline gelmiştir.

 Kanada Kültür Merkezi tarafından organize edilen; Kanada Eğitim Günleri, Kanada’nın en popüler okullarının katılımıyla 16-17 Mart tarihlerinde İstanbul, Hilton Bosphorus (Harbiye, Hilton Otel) düzenlenecektir.

Katılım ücretsiz olup Kanada Kültür Merkezi tarafından düzenlenen ; Kanada Eğitim Günleri’nde:  Liseler, dil okulları, kolejler ve üniversitelerin katılımıyla düzenlenen etkinlikte; Kanadalı okulların yetkilileriyle tanışma fırsatı sunulmaktadır.

 

Türkiye’deki eğitim maliyetlerine yakın ücretlerle Kanada’da eğitim alabilir, tüm dünya’da geçerli ve prestijli bir diplomanın sahibi olabilirsiniz.

 

Kanadalı okulların katılımıyla düzenlenecek olan Canada Edu Days’e katılım ücretsizdir. Aşağıdaki adresten kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kayıt Adresi: www.kanadakulturmerkezi.com/canada-edu-days

 

Canada Edu Days – Kanada Kayıt Günleri

 

Tarih: 16-17 Mart 2019

Adres: Hilton Bosphorus (Harbiye, Hilton Otel)

Saat: 12:00 – 18:00 Arasında

 

İrtibat Telefonu: 0212 252 90 35 – 0212 252 90 36

 

 

 

Kanada Kültür Merkezi | Merkez Ofis: İstiklal Caddesi,Tütüncü Çıkmazı, Numara:2 Daire:2 Kat:2 Beyoğlu/İstanbul | İrtibat Numarası: 0212 252 90 35 – 0212 252 90 36 | www.kanadakulturmerkezi.com | info@kanadakulturmerkezi.com