Türkiye’deki öğrencilerin; Kanada’da eğitimin sunabilecekleri ve mezun olduklarında dünyaya yayılacak, anlamlı bağlantılar kurabilecekleri seçenekler konusunda bilgilendirilmesine odaklanmış bir dergi görmek harika. Kanada açık fikirli... EduLife Canada Dergisi Hakkında Yorumlar

Türkiye’deki öğrencilerin; Kanada’da eğitimin sunabilecekleri ve mezun olduklarında dünyaya yayılacak, anlamlı bağlantılar kurabilecekleri seçenekler konusunda bilgilendirilmesine odaklanmış bir dergi görmek harika. Kanada açık fikirli vatandaşları olan modern, ilerici bir ülke ve toplumumuzda Türkiye’den gelen öğrencileri içtenlikle karşılıyoruz. Kanada’yı tanıtma çabalarınızı kutluyor ve başarılar diliyorum.

Chris Cooter

Kanada’nın Türkiye Büyükelçisi

1

Sadece Kanada içerikli olan bir yayın görmek gerçekten cesaret verici. Bu, Türk piyasasında eşsiz bir şey. Benim umudum, bu yayını gelecekte, Kanada’da pozitif bir eğitim deneyimi yaşamış ve Türkiye’ye dönüp profesyonel ve kişisel gelişimlerini sürdüren ve başarılı hayatlar kuran Türklere ulaşmak için kullanabilmek…

Ulric Shannon

Kanada Başkonsolosu

 

 

 Ekibinizle beraber Kanada’daki eğitimi teşvik etmeyi seçmeniz beni mutlu ediyor. Gitgide daha fazla Türk öğrenci Kanada’ya başvuruyor ve tabii ki onları hoş karşılıyoruz. Ben derginizin parlak geleceğinin, Türk öğrencilerin katma değerlerine odaklanmaktan geçtiğine inanıyorum.

Christopher Wimmer

Kanada’nın İstanbul Konsolosu ve Kıdemli Müsteşarı

Bence derginiz gerçekten olağanüstü… Ayrıca derginin, Kanada’nın, hokeyden bilgi teknolojisine, büyük şehirlerden küçük kasabalara kadar sunduğu deneyimin genişliğini yakalamada oldukça iyi bir iş çıkardığını düşünüyorum.

Crista McInnis

Kanada Dışişleri ve Uluslararası Ticaret Bakanlığı

3

Derginizin gençlere ve Kanada’da eğitim görmek isteyen öğrencilere çok güzel ufuk açtığını düşünüyorum. İşlediğiniz konuların çeşitliliği, verdiğiniz bilgiler çok faydalı. Dergiyi hazırlarken gösterdiğiniz özene baktığımda çıkan sonuç beni şaşırtmıyor.

Nedime Konuksever

Air Canada Türkiye Genel Müdürü

 

 

 

Derginiz kesinlikle çok etkileyici. Derginizi, insanlara Kanada’da eğitimi Türkiye’de nasıl tanıttığınızı göstermek için, sürekli yanımda taşıyorum. Lütfen bu güzel işlerinizi sürdürün!

Suzan Kendall

Fulford Akademisi Kurucusu

 

 

EduLife Canada Dergisi Kanada’daki en iyi okul ve programları bulmak adına Türk öğrenciler için harika bir kaynak. Dergiyle işbirliği yapan kurumlara dahil olmaktan keyif aldım ve umuyorum ki Edulife Canada Dergisi gelecek yıllarda da öğrencilere bu hizmeti sunmaya devam eder.
Aldo Mendizabal
Durham College 

Uluslararası Öğrenci Kayıt Birimi Müdürü

 

Derginizin gerek içeriği ve gerek tasarımı ile Kanada’da eğitim olanakları ve günlük yaşamı ile ilgili doyurucu içeriği var. Sizleri kutluyorum, başarılarınızın devamını diliyorum.

Enver Yücel

Bahçeşehir – Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı

 

EduLife Canada Dergisinin ilk destekçisi olma fırsatı verdiğiniz için öncelikle ILAC adına ben teşekkür ederim. Kanada’yı ve Kanada’daki eğitim fırsatlarını tarafsız bir gözle yansıtan EduLife Canada Dergisi Kanada’da eğitim almak isteyen Türkiye’deki tüm öğrencilere Kanada’da yaşam ve eğitim konusunda tam donanımlı bir rehber niteliğinde. Türkiye’de yayınlanan Kanada’ya dair ilk dergi olmanız ve başarınızdan dolayı EduLife Canada ekibini başta Türkan Hanım olmak üzere tebrik ediyorum. Yüreğinize sağlık.

Elif Silliaste

ILAC Türkiye Sorumlusu

 

Kanada’yı tanımayan kişiler tercihlerini Kanada’dan yana yapmak isterken çekinebilirler; bunun için EduLife Canada Dergisi’nin iyi bir yol gösterici olduğunu düşünüyorum.

Alara Büyükçınar

McGill Üniversitesi mezunu

 

 

 

Fikir olarak bence gayet güzel bir fikir. Çok da faydalı. Özellikle bilgi kirliliğini düşünürsek, okuyucunun doğru ve güncel bilgiye ulaşması açısından çok önemli. Derginin objektif olması çok önemli. Gelen öğrencilerin bazı güçlükleri bilmesi onların hazırlıklı olmasını sağlar.

 

Nevzat Gürmen
Seneca Kolej

Finans ve Yönetimden Sorumlu Başkan Yardımcısı

 

Bence çok ilginç bir yayın, harika görünüyor. Çok profesyonel.

Alexander Prokopenko
Humber Kolej

Uluslarası Öğrenci Alımı ve
Pazar Geliştirme Müdür Yardımcısı

 

EduLife Canada Magazine