EduLife Canada Dergisi ekibi olarak, yeni yerimizde çalışmaya başlamanın heyecanını yaşarken bizleri ziyaret eden değerli misafirlerimiz oldu. Bizler de çok önemli eğitim kurumlarını ziyaret etme... EduLife Canada Dergisi Yıl İçi Aktivitelerimiz/2017-6

EduLife Canada Dergisi ekibi olarak, yeni yerimizde çalışmaya başlamanın heyecanını yaşarken bizleri ziyaret eden değerli misafirlerimiz oldu. Bizler de çok önemli eğitim kurumlarını ziyaret etme ve Kanada eğitimini merkeze alan önemli organizasyonlara katılma fırsatı yakaladık.

Bu süreçte; Robert Lisesi, Üsküdar Amerikan Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi, Kadıköy Anadolu Lisesi, Işık Okulları, İstek Özel Bilge Kağan Koleji, British International School, Özel Pangaltı Ermeni Lisesi, Avrupa Meslek Yüksek Okulu, Günhan Koleji gibi eğitim kurumlarının rehberlik öğretmenleri ve uluslararası eğitim danışmanları ile görüşerek Kanada’da eğitim almak isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarını tespit etmeye çalıştık. Bizi ağırlamış olmalarından büyük mutluluk duyduğumuz bu eğitim kurumlarındaki yetkililerle yaptığımız görüşmelerin tümü oldukça verimli geçti. Bize ışık tuttu. EduLife Canada Dergisi ekibi olarak, İstanbul’un kalbindeki ofisimizde misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Sprott Shaw Language College yetkilisi İlyas Kayran ile

ILAC Dil Okulları yetkilisi Elif Siliaste ile

Brock Üniversitesi’nden David Zouastas ile

Fulford Academy yetkilileri Suzan Kendall ve Coşkun İnce ile

Kwantlen Polytechnic Üniversitesi yetkilisi Kais Louati ile

EduLife Canada dergisi Avrupa Yüksek Lisesi öğrencileri ile buluştu.

 

EduLife Canada Magazine