Kanada’da çoğu devlet üniversitesi olmak üzere 100’e yakın üniversite mevcut. Kanada’da herhangi bir üniversiteden alınan diplomanın Türkiye’de YÖK denkliği bulunmakta, bunun dışında dünyanın diğer... Öğrencilere Kucak Açan Ülke: Kanada

kucakacanulke

Kanada’da çoğu devlet üniversitesi olmak üzere 100’e yakın üniversite mevcut. Kanada’da herhangi bir üniversiteden alınan diplomanın Türkiye’de YÖK denkliği bulunmakta, bunun dışında dünyanın diğer ülkelerinde de tanındığını ekleyelim.

Doğal güzellikleri, çok çeşitli kültürleri barındıran renkli yapısı ve sunduğu sosyal yaşam kalitesiyle de öğrencilerin fazlaca tercih ettiği bir ülke Kanada. Farklı ülkelerden öğrencileri barındırmanın getirdiği sorumluluklarla beraber hayata geçirilen uygulamalar arasında yabancı öğrencilere yardımcı olmak için kurulan uluslararası irtibat büroları ve gelişmiş ulaşım seçenekleri sayılabilir. Sonuç olarak, diyebiliriz ki Kanada’da öğrenci olmak çok kolay!

Air Canada’nın karnesi takdiri hak ediyor

Air Canada, teknolojik yenilikleri yakından takip etmesiyle, yolcularına güvenliği ve konforu bir arada sunmayı başarıyor. Özellikle öğrenciler için, tatillere denk gelen düzenli seyahatlerin güvenliği, rahatlığı ve ekonomik olması ön planda. Air Canada’nın sunduğu hizmetlere bu anlamda yüksek not vermek hiç de zor değil.

Bir başka iyi not da yenilenen Air Canada losu uçaklarına… Uçaklarda yolcuların gereksinim duyacağı herşey düşünülmüş. Özellikle yakıt tasarrufu sağlayan ve karbon emisyonunu azaltan çevreci Boeing 787-900 Dreamliner bu filonun yıldızlarından.

kuba

Öğrencilere ve ailelerine yakın ilgi

Air Canada yolcularının büyük bir kısmını, Kanada ve ABD’ye eğitime giden lise, üniversite, yüksek lisans öğrencileri ve onların aileleri oluşturuyor. Toronto bağlantılı olarak Kanada’da 60 şehre uçan havayolu, aktarma arası saatlerini titizlikle düzenliyor ve aktarma yapmak sıkıntıya dönüşmüyor.

Air Canada’nın gençlere yönelik frequent yer programı, Türk Hava Yolları ile ortak uçuşları ve ortak mil sistemiyle tüm öğrenciler ve aileleri için kolaylıklar sağlanıyor.

Hepimizin bildiği gibi, yaz sezonu uçak biletleri, yüksek yat nedeniyle zorluk yaratır. Bazı durumlarda öğrencilerin programı ya da bütçesi esneklik gerektirebilir. Air Canada öğrenci ve genç biletlerinde ücretsiz değişime izin vermesinin yanı sıra, yüksek sezonlara rastlayan kampanyalarıyla da önemli bir tercih nedeni oluşturuyor. Böylece öğrenciler biletlerini erkenden alabiliyor.

aircanada

Keyif ve eğlence de deniz aşırı yolculuklarda unutulmuyor.

Özellikle Dreamliner uçakları öğrenci ve gençlere en uygun yatlarla yüksek teknolojiyi sunuyor.

Dreamliner ile 600 film, en rahat koltuk seçenekleri, en bol ve lezzetli ikramlar sizleri bekliyor.

 

 

 

 

 

 

Cazip ve ekonomik bir seçenek; Premium Economy

Kıtalararası yolculuklarda konfor önemlidir. Koltuk genişliği ve aralıklarından tutun, uçak içi hizmetlere kadar pek çok uçak içi ürünün yolculuğunuzun kalitesine önemli bir etkisi vardır.

Premium Economy, siyah ya da beyaz demeyenlerin gri seçeneği olarak Air Canada’nın size sunduğu muhteşem bir çözüm. Premium Economy için kısaca, Business sınıfına yakın bir konforun, Ekonomi sınıfına yakın yatlarla sunulması denilebilir.

Biletinizi önceden aldığınız takdirde, kampanyalı yatlara rastlama şansınız da oldukça yüksek. Bu ayrıcalıklı sınıfta sadece 21 koltuk bulunuyor. Bu yüzden bilet alırken son dakikaya kalmamanızı öneririz.

aircanada2

premiumhizmetler

EduLife Canada Magazine