EduLife Canada DERGİSİ AKTİVİTELER EduLife Canada DERGİSİ AKTİVİTELER
EduLife Canada Dergisi olarak, bu dönem de oldukça renkli etkinliklere katılma, başarılarıyla topluma yön veren ve bir şekilde yolu Kanada’dan geçmiş kişilerle tanışma, alanında... EduLife Canada DERGİSİ AKTİVİTELER

EduLife Canada Dergisi olarak, bu dönem de oldukça renkli etkinliklere katılma, başarılarıyla topluma yön veren ve bir şekilde yolu Kanada’dan geçmiş kişilerle tanışma, alanında öncü eğitim kurumlarında bulunma şansı yakaladık.

Kanada Eğitim Fuarı Açılış Resepsiyonu, Kanada Başkonsolosu Sayın Ulric Shannon konuşurken…

Kanada Film Günleri Açılış Resepsiyonu bunlardan biriydi. İstanbul’daki Kanada Film Günleri, Kanada’nın 150. yıl kutlamaları çerçevesinde, Kanada dışında düzenlenen en kapsamlı etkinlikti. Kanada Büyükelçiliği’nin katkılarıyla düzenlenen Kanada Film Günleri’nin gösterimleri 19-27 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti.

7 Ekim 2017’de Levent Wyndham Otel’deki Kanada Eğitim Fuarı’na katılanlar, eğitim kurumlarından yetkililerle tanıştılar, düzenlenen seminerlere katıldılar ve EduLife Canada Dergisi ile de buluşma fırsatı yakaladılar. EduLife Canada Dergisi olarak öncesinde Kanada Eğitim Fuarı açılış resepsiyonuna da katılma fırsatı bulduk.

En çok merak edilen konulardan biri de EduLife Canada Dergisi’nin okuyucuyla nasıl buluştuğu. Kimi zaman fuarlarda, kimi zaman adrese teslim dağıtım yoluyla fakat kuşkusuz en renklisi seminerler aracılığıyla okurlarımızla buluşuyoruz. İşte EduLife Canada Dergisi, Saint Michel Fransız Lisesi seminerinden kareler…

Seminer öncesi tatlı bir heyecanla hazırlıklar yapılır.

Teker teker o sandalyelerde, meraklı soruların sahipleri yerlerini alır.

Saint Michel Fransız Lisesi Semineri

Birebir sorulması gereken sorular mutlaka olur…
Seminer sonrası dergiler gerçek sahiplerini bulur.